KURUMSAL

 

ÖZDEMİR İNŞAAT HAKKINDA

1978 yılında Ankara Siteler de kurulan ve orman ürünleri sektöründe faaliyete başlayan firmamız, 1992 yılında inşaat sektörüne Özdemir İnşaat adı altında kaliteli ve öncü projelere imza atmaya başlamıştır.
2000 yılında inşaat sektörüne kurumsal kimlik altında daha geniş çaplı projeleri başarı ile gerçekleştirmiş olan firmamız geleceğe daha emin adımlarla ilerlemektedir.
Özdemir İnşaat konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosu ile hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleri ile Ankara’da sadece kalitesini değil, güvenirliğini de kanıtlamıştır.
Özdemir İnşaat’ın en büyük hedefi, her nerde olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır.

İsmail Özdemir'e ait bir söz burada yer alacak
KURUCU, İSMAİL ÖZDEMİR

İSMAİL ÖZDEMİR KİMDİR ?

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmakLorem Ipsum, dizgi ve baskı

MİSYONUMUZ

Ürettiğimiz konutlarla insanları güven ve mutluluk içinde barındıran yaşam alanları oluşturmaktır. Bu yolda ilerlerken çevreye, çalışanlarına ve tedarikçilerine saygılı olmak, halka hizmeti hakka hizmet olarak algılamak ana fikirdir.

 

VİZYONUMUZ

İsmini verdiği her projede müşteri memnuniyetini ve kaliteden ödün vermeyen anlayışını ön planda tutarak güzel ülkemizin en çok tercih edilen inşaat firmalarından biri olmaktır. Yılların tecrübe ve deneyimini yenilikçi anlayışla yorumlayarak içinde otururken insanların kendini güvende ve mutlu hissettiği yaşam alanları üreten kurumsal yapımızın istikrarla devamını sağlamaktır.

katalog
 
 • 43
  KONUT PROJESİ
 • 1130
  MUTLU AİLE
 • 1290
  DAİRE
 • 3
  PROJE ÖDÜLÜ
 

HABERLER

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak

 •  
  11 Eylül 2015

  Sektöründe kaliteli ve öncü projelere imza atan Özdemir İnşaat, yeni projesi Almila Kule ile geleneği devam ettirmeyi amaçlıyor. 

  İNCELE